pizzahut_logo

Pizza Hut została partnerem RSG!

Rate this post

Pizza Hut – jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie podpisała kontrakt z singapurską organizacją esportową RSG!

Pizza Hut & RSG

To już drugi kontakt sieci pizzeri. Pierwszym było nabycie praw do wirtualnego stadionu z Madden EA Sports w 2019r. Nowy kontrakt został podpisany na rok. Obie strony będą współpracować przy szeregu wydarzeń angażujących społeczność esportową  oraz przy tworzeniu treści wideo.

“Pizza  podczas gry lub oglądanie naszych drużyn w akcji było częstym widokiem wśród naszych graczy i fanów. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy przenieść tę miłość do jedzenia i najwyższej jakości akcji es-portowych na wyższy poziom, przy wsparciu Pizza Hut. Z niecierpliwością czekamy na okazję, aby wprowadzić pozytywne nastawienie i przedstawić ekscytujące historie ze sceny e-sportu szerszej publiczności.”Jayf Soh, CEO – RSG,

Pizza Hut dołączyła do zacnego grona partnerów i RSG: Singtel, PVP Esports, Secret Lab oraz Legion.

RSG partnerships

Mobile Legends:Bang Bang M2 World Championships

Dodatkowo pod koniec stycznia podczas Mobile Legends: Bang Bang M2 World Championships, logotyp nowego partnera ma pojawić się na koszulkach teamu RSG. Manny Pacquiao, filipiński bokser, były mistrz świata organizacji WBC zaprasza do wzięciu udziału w mistrzostwach:

“Obiecujący rozwój e-sportu w Singapurze oferuje naszym młodym talentom ogromny potencjał do rozwoju i zaprezentowania swoich umiejętności konkurencyjnych, a także do zaangażowania odbiorcy w każdym wieku. Jako jeden z pionierów w branży, RSG jest dumą Singapuru. Dzielimy się ich pasją do tworzenia niezapomnianych wrażeń i cieszymy się, że możemy wesprzeć lokalną społeczność e-sportową.” – Jayss Rajoo, Head of Marketing and Food Innovation w Pizza Hut Singapore

AirAsia – malezyjskie linie lotnicze sponsorem Team Saiyan!