CD PROJECT RED zatrudnił Keanu Reevesa doskonale znanego jako Neo z filmu braci Wachowskich pt. Matrix, do podłożenia głosu bohaterowi najnowszej gry Cyberpunk 2077!

Premiera Cyberpunk 2077

Premiera długo wyczekiwanej, najnowszej produkcji twórców Wiedzmina odebędzie się w 16 kwietnia 2020 roku. Po pokazie najnowszego trailera gry, który miał miejsce w ostatnią niedzielę na targach E3 w Los Angeles, akcje społki na warszawskiej giełdzie poszybowały w górę bijąc kolejny rekord i powiększając wartość firmy o ponad 22 mld PLN. Zapraszamy do obejrzenia:

Keanu Reeves na E3

Matrixowy Neo, ma nie tylko użyczyć głosu w grze, ale ma wcielić się w jednego z głównych bohaterów Cyberpunka 2077. Aktor pozytywnie wypowiedział się na targach w Los Angeles o współpracy z CD Projektem:

„Powiem wam coś. To uczucie, kiedy jestem tam i chodzę po ulicach przyszłości jest zniewalające”

O grze Cyberpunk 2077

Świat science fiction gry oparty jest na doskonale znanej karcianej grze RPG Role Playing Game autorstwa Mike Pondsmitha pt.: Cyberpunk. Autor osobiście wypowiedziałsię o grze:

Autorzy czerpali inspiracje z dzieł filmowych takich jak  Łowca Androidów Blade Runner, Sędzia Dredd czy Pamięci Absolutnej. Cyberpunk 2077 będzie dostępna na  Xbox One, Playstation 4 oraz PC.

Link do oficjalnej strony z przedsprzedażą znajduje się tutaj.