EveryMatrix  ogłosił wprowadzenie na rynek nowych serwisów bukmacherskich oferujących w czasie rzeczywistym wiodące tytuły gier, turnieje i najbardziej ekscytujące rynki.

Nowa usługa jest częścią oferty OddsMatrix, która posługuje się m.in. unikalną technologią Feed Aggregation.

Rozszerzająca się oferta e-sportowa EveryMatrix zapewni dostęp do ponad 50 turnieji z ponad 1200 wydarzeniami pre-live i ponad 400 imprezami na żywo miesięcznie, a na wszystkie mapy, rundy i dyscypliny będzie można obstawiać 60 typów zakładów.

Pochodzące z ponad 20 wyspecjalizowanych źródeł usługi OddsMatrix e-Sports zapewniają bukmacherom, podmiotom stowarzyszonym, mediom i fanom witryny bieżące relacje z wiodących tytułów gier i turnieji. Obecna oferta obejmuje najbardziej lubiane tytuły i turnieje, takie jak CS: GO, DOTA 2, LOL, Overwatch, StarCraft, Fortnite, PUBG, Call of Duty i wiele innych.

„W końcu rozpoczęła się rewolucja esportowa i cieszymy się, że możemy dołączyć do komercyjnego przełomu w esporcie dzięki naszym niedawno wydanym usługom. Ta ekscytująca nowa funkcja jest częścią zarówno źródła danych OddsMatrix, jak i najnowszej odsłony Zakładów Sportowych OddsMatrix.”Ebbe Groes, CEO EveryMatrix

Firma zaprezentuje OddsMatrix e-Sports w ICE Totally Gaming w Londynie, 5-7 lutego, wraz z pełnym pakietem API Driven i rozwiązaniami modułowymi.

 

Ebbe Groes dodał: „Dzięki OddsMatrix zwiększyliśmy naszą zdolność do łatwego dodawania nowych rynków zakładów i sportu. Widać to teraz w naszej zwiększonej ofercie sportowej na żywo (osiągającej w szczytowym czasie do 35 000 wydarzeń), ale także w naszej niedawnej ekspansji w zakładach e-sportowych.”