Lenovo Legion – zostań testerem gamingowych laptopów!

Rate this post

Lenovo Legion – można zgłaszać się do konkursu Lenovo, którego nagrodą główną jest udział w testach wyjątkowych, gamingowych laptopów serii Legion – Y740 lub Y540. Na najlepszych czekają również nagrody o łącznej wartości 800 zł.

Lenovo Legion

Seria Legion to sprzęt do legendarnych gier, dzięki któremu akcja ulubionych tytułów pochłonie Cię bez reszty. Laptopy Legion Y740 z Windows 10 i procesorami Intel® Core™ 8. generacji doskonale sobie radzą z najnowszymi produkcjami na PC. Dzięki oszałamiającej grafice Intel możesz wyświetlać najnowsze gry w 4K i udostępniać zrzuty ekranu w HDR. Y740 opracowany został tak, aby zapewniać najwyższej klasy wrażenia audiowizualne. Tak skonfigurowany laptop pozwala wygrywać dzięki szybkości, mocy, wydajności i błyskawicznej reakcji. Co więcej, na smuklejszym, lżejszym laptopie Legion z zadziwiająco długo działającą baterią możesz grać także w drodze.

Laptop Legion Y540 to eleganckie i mobilne urządzenie o przekątnej 15,6”, które oferuje nowy poziom wydajności w grach. Sprzęt najnowszej generacji gwarantuje potężną siłę rażenia. Lenovo Legion Y540 ma zoptymalizowany system chłodzenia, dzięki któremu działa ciszej oraz mniej się nagrzewa. Laptop posiada także pełnowymiarową klawiaturę z białym podświetleniem, dlatego świetnie nadaje się do grania w przyciemnionym miejscu.

Spełniaj marzenia i wygrywaj nagrody!

Jeżeli marzyłeś o przetestowaniu jednego z mocnych, gamingowych laptopów, właśnie nadarzyła się świetna okazja! Już dziś startuje innowacyjny konkurs „Zostań testerem laptopa Lenovo Legion”, w którym główną nagrodą będzie właśnie możliwość korzystania z najnowszego komputera marki Lenovo Legion. Oznacza to, że przez 21 dni w praktyce przekonasz się, co potrafią urządzenia serii Legion Y740 lub Y540. W tym czasie będziesz mógł również w pełni wypróbować ich potencjał. Jednak to nie wszystko. Jak przystało na prawdziwego testera, zyskasz możliwość podzielenia się swoją opinią z pozostałymi osobami za pośrednictwem mediów społecznościowych Lenovo.

Zwycięzcy nagrody głównej w trakcie korzystania ze sprzętu komputerowego będą mieli możliwość stworzenia w dowolnej, wybranej przez siebie formie tekstowej lub wideo, własnej recenzji produktu – komputera Lenovo Legion Y540 lub Y740. Następnie zostanie ona zamieszczona w mediach społecznościowych Lenovo, na Facebooku, Instagramie lub kanale Youtube. Dla testerów przewidziane są również nagrody Lenovo Legion, w skład których wchodzi myszka M500, słuchawki H300, podkładka pod myszkę, bluza oraz koszulka o łącznej wartości 800 zł.

Dla osób, którym nie udało się wygrać nagrody głównej, przygotowaliśmy 20 zestawów gadżetów Lenovo Legion składających się z torby, bluzy, koszulki oraz torby o łącznej wartości 350 zł.

  • Nagroda główna – 21 dni testowania komputera Lenovo Legion Y540 o wartości 7300 zł lub Y740 o wartości 8300 zł oraz zestaw gadżetów Lenovo Legion – myszka M500, słuchawki H300, podkładka pod myszkę, bluza, koszulka o łącznej wartości 800 zł, przekazywanych na wyłączność dla testerów.
  • Nagroda pocieszenia – 20 zestawów gadżetów Lenovo Legion, w skład których wchodzi torba, bluza i koszulka o łącznej wartości 350 zł.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wydarzenie „Zostań testerem laptopa Lenovo Legion!” już ruszyło!  Żeby wziąć w nim udział niezbędne jest prawidłowe zarejestrowanie się stronie https://bit.ly/Lenovo_ZostanTesterem. Każdy Uczestnik może dokonać zgłoszenia do Konkursu tylko raz! Następnie trzeba będzie odpowiedzieć na 20 pytań zamkniętych. Kolejnym etapem będzie udzielenie odpowiedzi w formie notatki dziennikarskiej na pytanie otwarte. Spośród uczestników, którzy wykonają wszystkie zadania konkursowe oraz spełnią wymogi Regulaminu, Komisja Konkursowa wybierze trzech zwycięzców, którym zostanie przyznana nagroda główna.

Konkurs potrwa do 10 lipca br. do godz. 23:59. Zwycięzców poznamy w ciągu 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

Pełne zasady uczestnictwa w konkursie, Regulamin oraz Polityka Prywatności znajduje się na stronie https://bit.ly/Lenovo_ZostanTesterem.

Źródło: www.media.mslgroup.pl/

Przeczytaj także:

Jak zarabiać na Esporcie?