oakley logo

Oakley Prizm Gaming – najnowsza technologia optyczna dla graczy!

Rate this post

Soczewka Oakley Prizm Gaming to nowość od marki Oakley stworzona specjalnie dla graczy! 

WEJDŹ DO GRY Z OAKLEY PRIZM GAMING!

To pierwsza taka technologia soczewek na rynku, która gwarantuje najlepszą jakość widzenia dzięki wyostrzeniu kolorów oraz ochronie oka przed zmęczeniem dając możliwość zdobycia jeszcze lepszych wyników podczas gry. Okulary są już w sprzedaży w najlepszych salonach optycznych.

Oakley Prizm Gaming
foto: info prasowe

W ostatnich latach e-sport zaczął zyskiwać coraz większą popularność oraz wpływy w świecie sportu. Marka Oakley od zawsze towarzyszy sportowcom, a teraz postanowiła zatroszczyć się również o e-sportowców dając im możliwość poprawienia swojej wydajności w świecie wirtualnym.

Oakley Prizm Gaming zostały zaprojektowane z wykorzystaniem technologii soczewek Prizm, aby poprawić kontrast widzenia, oraz zmniejszyć 40% szkodliwego, niebieskiego światła w zakresie 380-500nm.  W najbliższych miesiącach Oakley wypuści na rynek również okulary stworzone we współpracy z marką Turtle Beach – wiodącą w branży akcesoriów do gier.

“Jako firma o sportowym DNA, jesteśmy podekscytowani, że możemy rozszerzyć swoją działalność o przestrzeń gamingową. To branża, którą definiuje dokładnie ta sama pasja do osiągania najlepszych wyników, która napędza naszą markę od pokoleń. Stworzenie linii Oakley Prizm Gaming to zwiększenie wydajności w e-sporcie, czyli odpowiedź na lukę w tym aspekcie, która powstała między sportem fizycznym, a cyfrowym. Cieszymy się, że wchodzimy na rynek z produktem, który pozwoli profesjonalnym graczom wejść na jeszcze wyższy poziom gry.” –  Ben Goss, Dyrektor Globalny ds. Marketingu, Oakley

Modele dedykowane dla graczy

Dla marki Oakley tak samo ważna jest funkcjonalność, jak i wygląd, czy forma okularów co dokładnie widać w najnowszej kolekcji. Modele dedykowane dla graczy są w pełni kompatybilne z zestawami słuchawkowymi dzięki użyciu cieńszych zauszników, ultralekkich materiałów zapewniają długotrwały komfort noszenia. Spędzony czas przed komputerem czy konsolą będzie jedynie przyjemnością.

Oakley rozszerzył również współpracę z MotoGP o przestrzeń cyfrową, współpracując tym samym z MotoGP E-Sports jako oficjalnym partnerem. Z tej okazji rozpoczynając od 15 września co tydzień możemy śledzić zmagania sportowców, gwiazd, czy artystów muzycznych z gwiazdami Los Angeles Chargers ze znanym graczem Madden NFL na czele. Pierwszy turniej ,,Derwin James vs. The World rozegrał się z udziałem rapera Lil Baby. W każdy wtorkowy wieczór o 22:00 ET na kanałach Madden NFP Twitch i Youtube gracze z całego świata mogą śledzić przebieg turnieju.

Źródło: Informacja prasowa