Philadelphia Fusion – Filia Overwatch League, nawiązała współpracę z Rothman Orthopaedic Institute. Dzięki pięcioletniej umowie instytut stanie się oficjalnym opiekunem  medycznym zespołu i sponsorem Fusion Arena.

Opieka lekarska

Zgodnie z umową gracze Philadelphia Fusion będą monitorowani przez zespół lekarzy – w tym dr Bradleya Smitha, dr Edwarda Rosero i dr Roberta Franksa – w celu zapewnienia dobrego zdrowia.

W styczniu, Nerd Street Gamers z Filadelfii również nawiązało współpracę z Rothman Orthopaedic Institute, aby promować zdrowe nawyki w grach i esporcie. Partnerstwo powstało wraz z Philadelphia Fusion, która teraz ustanowiła już własne partnerstwo z instytutem.

Philadelphia Fusion

„Aby być konkurencyjnym na najwyższym poziomie esportu, nasi gracze muszą prowadzić zdrowy tryb życia i zapobiegać kontuzjom w miarę możliwości. Nasza współpraca z Rothman Orthopaedics zapewnia naszym graczom najlepszą opiekę medyczną i pomaga im zoptymalizować wyniki. ” – Tucker Roberts, President of Spectator Gaming and Philadelphia Fusion

Rothman Orthopaedic Institute

„Uważamy, że ważne jest, aby sportowcy esportowi otrzymywali taką samą opiekę mięśniowo-szkieletową na wysokim poziomie, co sportowcy w każdym innym profesjonalnym sporcie, aby utrzymać trajektorię przyszłego sukcesu. Wspólnie będziemy pracować, aby zapobiegać kontuzjom przez cały rok, optymalizować wydajność i zarządzać zdrowiem graczy ”. – Alexander R. Vaccaro, MD, PhD, MBA, President of Rothman Orthopaedic Institute

Fusion Arena 2021

Po wybudowaniu w 2021 r. Fusion Arena będzie miejscem, w którym PF będzie gospodarzem swoich domowych wydarzeń. Rothman Orthopaedic Institute będzie miał oznakowanie na arenie, a także będzie sponsorował nagrodę „Hometown Hero Award”, wręczaną przedstawicielowi lokalnej służby na wszystkich meczach u siebie w sezonie 2021.

Przeczytaj także: Gaming Disorder – uzależnienie od gier komputerowych!