RL9Sport Games

RL9Sport Games – Robert Lewandowski inwestuje w gaming!

5/5 - (1 vote)

RL9Sport Games – kapitan Reprezentacji Polski Robert Lewandowski wraz z Play Way zakłada studio gamingowe! Pierwszy projekt to gra Football Coach the Game 2022!

RL9Sport Games

Rober Lewandowski wspólnie z Grupą PlayWay oraz Rafałem Cymermanem zakłada studio deweloperskie. Pierwszy projekt ma ukazać się w 2022 roku i będzie to rozbudowany symulator trenera piłki nożnej. Rafał Cymerman to człowiek legenda. To on stworzył pierwszego managera piłkarskiego Liga Polska Manager 95. I to jemu przypadnie zacne stanowisko prezesa spółki RL9Sport Games.

Football Coach the Game

Jak dowiadujemy się z informacji prasowej Football Coach the Game ma być nie tylko menadżerem piłkarskim, ale przede wszystkim symulatorem pracy trenera. Dlatego poza kwestiami typowo piłkarskimi, jak taktyka, transfery czy trening, bardzo istotny będzie aspekt psychologiczny. Wpływanie na życie szatni. Relacje z zawodnikami i szefostwem. Budowanie autorytetu lidera. Zarządzanie atmosferą w drużynie nie tylko podczas meczu, ale wpływanie na nią również podczas sesji treningowych. Poniżej pierwszy oficjalny zwiastun gry:

https://youtu.be/2LQ_mTni8vI

jak zarabiać na esporcieco to jest esport