HONDA – została oficjalnym partnerem motoryzacyjnym profesjonalnej organizacji esportowej Team Liquid.

Jako jedna z najbardziej podziwianych firm samochodowych na świecie, Honda zyskała reputację innowacyjnego i przyjemnego w prowadzeniu pojazdu. Honda wierzy w „The Power of Dreams” – wyobraźnię, która marzy o wielkich rzeczach  i determinację, by spełnić te marzenia – co oddaje ducha ambicji, który jest potrzebny do wzrostu branży esportowej.

„Moim pierwszym samochodem była zielona Honda Accord EX – do dziś łączę bezpieczeństwo, niezawodność i styl z marką Honda i cieszę się, że mogę wzbudzić te wspomnienia w oficjalnym zespole Team Liquid. Będziemy ściśle współpracować z Hondą w zakresie treści, aktywacji i innych usług, które zaspokajają bezpośrednio naszą publiczność – fanów zespołu  i czujemy się zaszczyceni współpracując z prestiżową międzynarodową marką, która wierzy równie ostro jak my w esportowy ekosystem.” – Steve Arhancet co CEO Team Liquid

Honda będzie również użyczać swojego ducha Koto-zukuri, sztuki tworzenia nowych doświadczeń, do nowej 6-częściowej serii video. Są dumni z tworzenia nowych doświadczeń poprzez opowiadanie historii, a nasz nowy program pokaże nasze zespoły League of Legends, Fortnite i Dota 2 i jak planują „Level Up” w 2019 roku. 1UP Studios będzie śledzić każdą drużynę przez 2 odcinki każdy z nich ujawnia małe korzyści, które łączą się, aby stworzyć mistrza.